Aegean spouští novou přímou linku z Prahy na Krétu

Společnost Aegean oznámila novinky pro léto 2015. Nově spustí přímou linku z Prahy do Hérakleionu.

Facebooktwittergoogle_plus
Letecká společnost Aegean zahájí lety z Prahy do Heraklionu. (foto: Aegean Airlines)

Letecká společnost Aegean zahájí lety z Prahy do Hérakleionu. (foto: Aegean Airlines)

 

Řecká letecká společnost Aegean Airlines zveřejnila na počátku září letový plán pro léto 2015. V rámci tohoto plánu společnost oznámila celkem 23 nových letových tras. Všechny nově přidané trasy budou směřovat do oblíbených řeckých turistických oblastí a to do Hérakleionu, na Korfu a na Rhodos. Mezi nově představenými trasami je také linka z Prahy do Hérakleionu na ostrově Kréta.

Podle informací společnosti Aegean Airlines bude nová linka v provozu od 9. června do 29. září (v rezervačním systému jsou už ale dostupné lety na téměř celý rok). Z Prahy do Hérakleionu bude společnost létat 4 x týdně a to vždy v pondělí, v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. Z Hérakleionu zpět do Prahy pak bude společnost létat dokonce denně. Nová trasa bude operována letounem Airbus A320.

Letenky je již možné rezervovat v rezervačním systému Aegean Airlines. Nejlevnější letenky z Prahy do Hérakleionu lze zakoupit za 74 eur, letenky z Hérakleionu do Prahy pak za 61 eur. Cena zpátečních letenek tak začíná přibližně na 3 690 Kč. V ceně je palubní zavazadlo o maximální hmotnosti 8 kg.

Na nové lince je momentálně jedinou konkurencí společnost Travel Service. Ceny jejích letenek se však pohybují zhruba na dvojnásobku cen nové linky Aegean Airlines.

 

Zdroj: Aegean Airlines

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!