Bojíte se létat? easyJet vám zdarma pomůže

Patříte mezi ty, kterým létání nahání hrůzu? Letecká společnost easyJet pro vás připravila bezplatný kurz.

Facebooktwittergoogle_plus
EasyJet vám zdarma pomůže zbavit se strachu z létání. (foto: easyJet)

EasyJet vám zdarma pomůže zbavit se strachu z létání. (foto: easyJet)

 

Podle letecké společnosti easyJet má každý šestý cestující strach z létání. EasyJet proto připravil pro všechny ty, kterým strach z létání znepříjemňuje život, speciální program s názvem Fearless Flyer. Jeho součástí jsou také bezplatný webový kurz a bezplatná elektronická kniha.

Elektronická kniha

Po vyplnění jména a e-mailové adresy v pravém menu na stránce Fearless Flyer vám bude e-mailem doručena anglicky psaná elektronická kniha s výstižným názvem “How to overcome your fear of flying” (v překladu “Jak překonat strach z létání”). Tato e-kniha čtenáře na šestnácti stranách seznamuje s problematikou strachu z létání, uvádí nejčastější obavy, které ke strachu vedou a snaží se čtenářům pomoct tyto obavy odbourat.

Webový kurz

Kromě bezplatné elektronické knihy nabízí easyJet zájemcům zdarma také tzv. webinář, neboli webový on-line kurz. Webinář trvá 30 minut a průvodcem je známý motivační řečník Lawrence Layton. Webinář je veden v angličtině a pro účast na něm je zapotřebí se registrovat. Registrace probíhá na stránce easyJet Fearless Flyer Webinar, kde si zvolíte datum kurzu (k dispozici jsou vždy 4 nadcházející dny včetně víkendů), čas konání (webináře jsou vždy 4 x denně a to v 9.00, 13.00, 18.00 a ve 21.00) a zadáte jméno a e-mailovou adresu. Po registraci se vám zobrazí unikátní adresa pro přístup k webináři a také možnost přidat si termín webináře do kalendářů Google, Apple a Outlook.

 

Kromě webináře a elektronické knihy nabízí easyJet také možnost zúčastnit se speciálního placeného dvoudenního kurzu. První den na účastníky čeká teoretická příprava. V jejím rámci zodpoví některý ze zkušených kapitánů společnosti všechny dotazy účastníků a také například vysvětlí, že turbulence jsou naprosto běžnou součástí každodenních letů. Druhý den je pak pro účastníky kurzu připraven speciální hodinový let, během kterého jim zkušení piloti a stewardi vysvětlí všechny detaily týkající se průběhu letu a zbaví je tak posledních zbytků strachu.

Cena dvoudenního kurzu je 189 liber, kurzy se konají pouze v Británii a to v Lutonu, Edinburgu, Manchesteru, Bristolu a Stanstedu.

 

Zdroj: easyJet

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!