ČSA bude létat z Prahy na Island a do tří dalších destinací!

Letecká společnost ČSA bude od června 2017 létat nově z Prahy do Reykjavíku, Verony, Aarhusu a Lisabonu!

Facebooktwittergoogle_plus

Pláž u slavného ledovcového jezera Jökulsárlón (foto: Cestovatelskénoviny.cz)

 

Společnost ČSA na konci listopadu oznámila spuštění nové přímé linky z pražského letiště Václava Havla (PRG) na islandské letiště Reykjavík-Keflavík (KEF)!

ČSA budou na nové lince létat od začátku června 2017 a to dvakrát týdně letadly Airbus A319. Odlet z Prahy bude vždy v pondělí a ve čtvrtek (vždy ve 21.55), odlet z Keflavíku pak bude v úterý a v pátek (vždy v 0.40).

Ceny letenek a konkurence

Jednosměrnou letenku na nové lince lze zakoupit od 3 144 Kč, zpáteční letenky na Island je od 1. prosince možné možné zakoupit v rezervačních systémech od 6 290 Kč!

V rezervačním systému ČSA je stále možné zakoupit letenky na Island také na linkách s přestupem provozovaných ve spolupráci s Air Berlin, jejich ceny jsou ale vyšší než ceny na nové lince.

Kromě nové linky se lze na Island dostat například s aeroliniemi WOW air, Wizz Air, German Wings nebo Air Berlin. V případě akčních nabídek lze sehnat z Německa, Polska nebo Maďarska zpáteční letenky na Island i za cenu pod 3 000 Kč!

Další nové linky z Prahy

Kromě nové linky na Island oznámily ČSA také zavedení nových spojů do Aarhusu (Dánsko), Lisabonu (Portugalsko) a Verony (Itálie). Do těchto destinací budou ČSA létat čtyřikrát týdně letadly Airbus A319 (Lisabon) a ATR 42 a 72 (Aarhus, Verona).

Kromě nových linek dojde také k navýšení počtu letů do Birminghamu (+2, nově denně), Göteborgu (+3, až 2x denně), Madridu (+1, nově denně), Nice (+1, nově až denní spojení), Oděsy (+1, celkem 4x týdně), Petrohradu (+1, nově denně), Říma (2x denně), Stockholmu (+2, nově denně) a Záhřebu (+3, nově až denní spojení).

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!