Do Bulharska nově s Wizz Air. Letenky od 9,99 eur!

Od konce června si můžete levně zaletět z Bratislavy do Sofie s Wizz Air.

Facebooktwittergoogle_plus
Wizz Air bude létat do Sofie čtyřikrát týdně

Wizz Air bude létat do Sofie čtyřikrát týdně

 

Maďarský dopravce Wizz Air oznámil minulý týden v pátek spuštění nové linky z letiště v Bratislavě. Od 30. června bude společnost létat do bulharského hlavního města Sofia. Na nové lince bude Wizz Air provozovat celkem čtyři lety týdně.

Odlet z Bratislavy bude vždy v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli v 8.40. Ze Sofie pak bude odlet ve stejných dnech v 11.45. Časy letů na nové lince jsou tak velice dobré.

Letenky od 9,99 eur

V rámci promo akce na podporu nové linky začala společnost prodávat letenky do Bulharska za ceny od 9,99 eur za jednosměrnou letenku. V současné době jsou v rezervačním systému společnosti nejlevnější zpáteční letenky za 29,98 eur na dva termíny v říjnu.


Z Bratislavy do šesti zajímavých destinací

Společnost Wizz Air začala létat z bratislavského letiště v roce 2016 kdy spustila pravidelnou linku do makedonského hlavního města Skopje. Během jediného roku rozšířila společnost nabídku na celkem 6 letů, které bude provozovat v roce 2017.

Wizz Air bude letos z Bratislavy létat do Skopje (Makedonie), Tuzly (Bosna a Hercegovina), Sofie (Bulharsko), Varšavy (Polsko), Kluže (Rumunsko) a Kyjeva (Ukrajina). Jde o velice zajímavé destinace do kterých nebylo doteď většinou snadné se levně dopravit. Na všechny tyto lety lze navíc sehnat akční letenky za mimořádně nízké ceny! Příkladem mohou být například nedávné zpáteční letenky do Rumunska za 559 Kč!

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...
Comments
  1. Anonym

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!