Ryanair bude létat z Bratislavy do Berlína

Irský nízkonákladový dopravce oznámil spuštění nové trasy z Bratislavy do Berlína.

Facebooktwittergoogle_plus
Rynair spouští další letecké spojení z Bratislavy

Rynair spouští další letecké spojení z Bratislavy (foto: Ryanair)

 

Irský Ryanair minulý týden oznámil spuštění další nové linky z Bratislavy, tentokrát do německého hlavního města Berlína (na letiště Berlín-Schönefeld). Nová linka z Bratislavy bude v provozu od 27. října 2015 a společnost na ní bude provozovat lety každý den! Odlet z Bratislavy bude vždy v 16.50, odlet z Berlína-Schönefeldu pak v 15.10. V rezervačním systému je již možné letenky koupit a to za velmi dobrou cenu 27,99 eur za jeden směr.

“Slovensko je pro společnost Ryanair trh s významným růstem. Díky otevření základny na bratislavském letišti od 30. března budeme pokračovat v propojování Bratislavy s důležitými obchodními destinacemi v Evropě,” uvedla Katarzyna Gaborec-McEvoy, marketingová ředitelka společnosti Ryanair pro střední a východní Evropu.

Pro bratislavské letiště je to další skvělá zpráva. V září loňského roku oznámil Ryanair spuštění nové linky do Madridu (více v článku Ryanair představil novou linku z Bratislavy do Madridu) a v listopadu pak společnost zveřejnila plán otevřít od března 2015 v Bratislavě dokonce novou základnu (více v článku Ryanair otevře v Bratislavě novou základnu).

 

Zdroj: Ryanair

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!