Ryanair představil novou linku z Bratislavy do Madridu

Letecká společnost Ryanair ve středu představila madridský letový řád na léto 2015 s 9 novými linkami. Jednou z nich je i Bratislava.

Facebooktwittergoogle_plus
Nová linka bude po Barceloně a Malorce třetí španělskou trasou z Bratislavy v nabídce Ryanairu. Ilustrační foto (autor: Greenwich Photography)

Nová linka bude po Barceloně a Malorce třetí španělskou trasou z Bratislavy v nabídce Ryanairu. Ilustrační foto (autor: Greenwich Photography)

 

Mezi nově představené destinace z Madridu patří Berlín, Bukurešť, Brémy, Kolín, Eindhoven, Fez, Vilnius, Varšava a právě Bratislava. Linka z Bratislavy bude v provozu od  30. března 2015 a společnost na ní bude létat třikrát týdně a to v pondělí, ve středu a v pátek. Odlet z Bratislavy bude vždy v 10.20, odlet z Madridu v 6.55. Nejlevnější letenky jsou momentálně v rezervačním systému dostupné za 110 eur a to na 13. – 20. května 2015 a 3. – 10. června 2015.

Společnost Ryanair z letiště Bratislava aktuálně provozuje lety do 15 destinací ve Španělsku, Itálii, Francii, Anglii, Belgii a Irsku. Linka do Madridu bude patřit ke dvěma dalším španělským linkám z Bratislavy. Momentálně jsou v provozu linky do Barcelony (Girona) a na Malorku.

Kromě zavedení nové linky též Ryanair oznámil zvýšení frekvence letů z Bratislavy do Dublinu, Liverpoolu a Londýna. Do Dublinu bude společnost nově létat každý den místo stávajících pěti dnů v týdnu, linka do Liverpoolu bude v provozu třikrát týdně (místo současných dvou linek týdně) a do Londýna-Stanstedu bude Ryanair nově létat dvakrát denně oproti původním dvanácti letům za týden.

 

Zdroj: Ryanair

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!