Ryanair spouští dvě nové linky z Prahy do Milána a Říma

Irský dopravce Ryanair bude nově létat každý den z Prahy do Milána a Říma!

Facebooktwittergoogle_plus
Irský Ryanair bude létat každý den z Prahy do Milána a Říma (autor: Ryanair)

Irský Ryanair bude létat každý den z Prahy do Milána a Říma (autor: Ryanair)

 

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair tento týden oznámil spuštění dvou nových linek z Prahy v rámci zimního letového kalendáře. Nově bude společnost létat do oblíbených italských měst Milán (Bergamo, BGY) a Řím (Ciampino, CIA).

Nové linky budou v provozu od 30. října 2016 a Ryanair bude na těchto linkách provozovat lety každý den! Do Říma budou nové letecké spoje odlétat vždy v 9.40 (přílet 11.25) a do Prahy se budou vracet v 7.25 (přílet v 9.15); do Milána bude linka odlétat ve 21.35 (přílet ve 23.00), do Prahy se pak bude vracet v 19.45 (přílet v 21.10).

Zpáteční letenky od 1 098 Kč!

V rezervačním systému je již možné letenky do obou nových destinací zakoupit. V rámci podpory nových linek nabízí Ryanair až do 9. února zvýhodněné ceny letenek. Jednosměrné letenky jsou k dispozici za skvělých 549 Kč, zpáteční letenky jsou na nejlevnějších spojích k dispozici za 1 098 Kč!

 

Nová linka z Prahy do Milána

Nová linka z Prahy do Milána

 

Vstup Ryanairu na tyto dvě populární destinace je dobrou zprávou pro cestující. Díky vyšší konkurenci by se mohly ceny letenek držet trvale nízko, jako je tomu například na spojích z ČR do Londýna.

Linky do Milána a Říma provozují například konkureční nízkonákladové aerolinie Wizz Air a easyJet. Ty provozují několik spojů týdně, denní lety ale nabízí pouze easyJet na lince do Milána. Provoz linky do Říma společnost k 7. únoru 2016 úplně zastavila. Společnost Wizz Air létá z Prahy do Milána pětkrát týdně a do Říma jen třikrát týdně.

 

Zdroj: Ryanair

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!