Ryanair začne létat z Ostravy do Milána

Irský nízkonákladový dopravce zahájí od října novou linku z Ostravy na letiště Bergamo.

Facebooktwittergoogle_plus
Ryanair začne od října létat z Ostravy do Milána (foto: Ryanair)

Ryanair začne od října létat z Ostravy do Milána (foto: Ryanair)

 

Známý irský nízkonákladový dopravce Ryanair tento týden oznámil spuštění nové linky z Ostravy na italské letiště Milán-Bergamo. Jde už o druhý spoj, který Ryanair z Ostravy provozuje.

Nová linka bude v provozu od 30. října 2016 a Ryanair na ní bude provozovat dva lety týdně. Spoje budou odlétat z Ostravy vždy ve čtvrtek ve 14.35 a v neděli ve 21.25. Z Milána pak budou do Ostravy odlétat ve čtvrtek ve 12.30 a v neděli v 19.20. Let bude trvat přibližně 100 minut.

Letiště Milán je důležitým leteckým uzlem, díky novému spoji se tak budou moct cestovatelé ze severní Moravy dostat do spousty atraktivních destinací za nižší ceny.

Letenky od 549 Kč

V rezervačním systému Ryanairu je již možné letenky na nový spoj zakoupit za speciální zaváděcí cenu. Jednosměrné letenky jsou k dispozici za skvělých 549 Kč, zpáteční letenky jsou na nejlevnějších spojích k dispozici za 1 098 Kč! Akce platí do půlnoci 11. června 2016.

 

Letenky na nový spoj jsou k dispozici od 549 Kč!

 

Ryanair od roku 2013 z Ostravy provozuje třikrát týdně letecký spoj do Londýna na letiště Stansted. Od 30. října pak společnost zvýší frekvenci na čtyři lety týdně když k úterním, čtvrtečním a sobotním letům přidá nově nedělní.

 

Zdroj: Ryanair

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!