S LEO Express nově autobusem do jižních Čech

Dopravce LEO Express spouští novou autobusovou linku z Prahy do Českého Krumlova.

Facebooktwittergoogle_plus
Autobusy na nové lince budou navazovat na vlak z Ostravy do Prahy

Autobusy na nové lince budou navazovat na vlak z Ostravy do Prahy (foto: LEO Express)

 

Společnost LEO Express v pátek 12. června oznámila spuštění nové autobusové linky z Prahy do jižních Čech. Pod názvem LEO Express Easy bude linka spojovat Prahu s Táborem, Veselím nad Lužnicí, Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem. Bude tak konkurovat společnosti Student Agency, která spoje do Českého Krumlova už provozuje.

Nové autobusy LEO Express Easy budou mezi Prahou a jižními Čechami jezdit od 14. června dvakrát denně tam (8.15 a 17.40) a dvakrát zpět (4.20 a 12.40). Autobusová linka bude časově navazovat na pravidelný provoz vlaků LEO Express mezi Prahou, Olomoucí, Ostravou, Starým Městem, Košicemi a Krakovem. V Praze bude tento spoj odjíždět z Florence a Hlavního nádraží.

Všechny autobusy LEO Express Easy jsou klimatizované s připojením na WiFi, cestujícím je zdarma nabízena voda, denní tisk a káva. Ceny jízdenek na novém spoji začínají na 300 Kč za zpáteční jízdenku při včasné rezervaci. Na spojích je možno uplatnit stejné slevy jako na ostatních spojích LEO Express, včetně věrnostního programu Smile klub.

 

Jízdní řád nové linky z Prahy do Českého Krumlova

Jízdní řád nové linky z Prahy do Českého Krumlova

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!