Společnost flydubai bude létat z Prahy do Dubaje

Nízkonákladová společnost ze Spojených arabských emirátů spustí od prosince nové lety z Prahy a Bratislavy.

Facebooktwittergoogle_plus
Společnost flydubai disponuje jednou z nejmladších flotil. (foto: flydubai)

Společnost flydubai disponuje jednou z nejmladších flotil. (foto: flydubai)

 

Kromě linek z Prahy a Bratislavy oznámila společnost také novou linku z bulharské Sofie. Jde tak o další expanzi dopravce flydubai do Střední a Východní Evropy. Už dříve v letošním roce spustila společnost nové linky do Dubaje a to ze Sarajeva a Záhřebu. V současné době tak společnost obsluhuje ve Střední a Východní Evropě celkem 11 destinací. Dopravce flydubai bude už třetí společností, která bude linku z Prahy do Dubaje provozovat. V současnosti již na této lince létají společnosti Smart Wings a Emirates.

Z Prahy do Dubaje nově čtyřikrát týdně

Z Prahy bude společnost létat od 5. prosince čtyřikrát týdně a to v úterý, čtvrtek, pátek a v neděli, vždy ve 13.05 (let FZ782). Z Bratislavy začne společnost flydubai létat 6. prosince dvakrát týdně a to v úterý a v sobotu ve 13.50 (let FZ786). Ceny zpátečních letenek z Prahy začínají v zaváděcí akci na 4 700 Kč, v ceně je kromě příručního zavazadla také 20 kg zavazadlo určené k odbavení.

Společnost flydubai byla založena v roce 2008 dubajskou vládou. V současné době létá do 86 destinací ve 46 zemích světa, svou základnu má v Dubaji.

 

Zdroj: flydubai

Facebooktwittergoogle_plus
Ohodnoťte tento článek:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Nově také na Facebooku!

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!